Angelica Wiik färglitografi
2017-04-15
455528
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): Kaffepaus, signerad Angelica Wiik, 200/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 43x28 cm, oramad