Joan Miro färglitografi
2017-04-15
455522
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): Komposition,1974, färglitografi, signerad i trycket, Mourlot 932, ca 50x38 cm