Wassily Kandinsky färglitografi
2017-04-15
455517
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WASSILY KANDINSKY (1866-1944): "Bauhaus", färglitografi efter komposition från 1927, signerad i trycket, ca 49x36 cm