Ampel empirestil
2017-04-15
455484
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AMPEL, empirestil, 1940-tal, mässing med insats i bakelit, 5 ljushållare, höjd 90, diameter 60 cm
Visst slitage