Industrilampor
2017-04-15
455481
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INDUSTRILAMPOR, 1 par, 2000-tal, mattbehandlad metall, textilsladd, märkta HK, diameter ca 40 cm
Smärre slitage