Golvlampor Bergboms
2017-04-17
455446
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERGBOMS, golvlampa, 1980-tal, vitlackerad, höjd ca 126 cm
Ytskador