Engelsk konstnär 1800-tal bär otydlig signatur
2017-04-20
455421
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Kustmotiv med segelbåtar, bär otydlig signatur, olja på duk, ca 29,5x39,5 cm