Oljemålning landskapsmotiv
2017-04-15
455420
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, franskt landskap, otydligt signerad, olja på duk, 67x55 cm