Martiniglas silver
2017-04-15
455402
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MARTINIGLAS, 6 st, silver, K&EC, Göteborg 1960-tal, invändigt förgylld, höjd ca 9,5 cm, totalvikt ca 307 g
Smärre repor, delvis med slitage på förgyllning.