Bricka silver
2017-04-15
455385
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BRICKA, silver, 1900-talets andra hälft, svenska imporstämplar, ca 36x27 cm, vikt ca 674 g
Repor