Design Vicke Lindstrand vas Kosta
2017-04-20
455368
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VICKE LINDSTRAND (1904-1993), Kosta, vas, signerad LG 2350, graverad med fiskar, höjd ca 27 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh
obetydliga fotnagg