Bertil Wahlberg oljemålning
2017-04-15
455288
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Sydländskt kustbild med fiskare, signerad Wahlberg, olja på pannå, 70x100 cm