Porträtt oljemålning
2017-04-15
455285
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt, olja på duk, ca 62x48 cm
Krackeleringar, hål