Porträtt oljemålning
2017-04-15
455270
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt, olja på duk, ca 64x50 cm
Dukskador, lagningar