Design Gösta Grähs kannor Rörstrand
2017-04-20
455263
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GÖSTA GRÄHS (född 1938), 3 st kannor, glaserat stengods, Rörstrand, signerade, höjd ca 9-10 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh