Pilgrimskrus
2017-04-15
455246
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PILGRIMSKRUS, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, med hänklar i form av drakar, dekor av lotusslingor i underglasyrblått, höjd ca 25 cm
Båda med lagningar