Oljemålning vattenbärerskor
2017-04-15
455233
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Vattenbärerskor, otydligt signerad, olja på pannå, 24x18 cm