Gunnar Nordström oljemålning
2017-04-18
455228
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR NORDSTRÖM (född 1921), Riddarfjärden med Stadshuset, Stockholm, signerad G. Nordström, olja på duk ca 44,5x54 cm