Design Lisa Larson Gustavsberg
2017-04-20
455200
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LISA LARSON (född 1931), skål, burk, Gustavsberg, glaserat stengods, signerad Lisa L, höjd ca 10-11 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh