Lambert Werner
2017-04-18
455191
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LAMBERT WERNER (1900-1983): Abstrakt komposition, signerad och daterad Lambert Werner -62, ca 57x45 cm