André Minaux färglitografi
2017-04-15
455175
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDRÈ MINAUX (Frankrike, 1923-1986), stilleben med kanna, signerad Minoux, numrerad 68/70, färglitografi, ca 71,5 x 53,5 cm
Något gulnat blad