Skål Johnny Mattsson
2017-04-18
455155
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHNNY MATTSSON, skål, 1950/60-tal, teak, monogramsignerad, höjd ca 8 cm, 34x26 cm