Bordslampa 1800-talets slut
2017-04-15
455118
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1800-talets slut, stomme i flussglas, montering i förgylld metall, dekor av putto, total höjd inkl skärmfäste ca 58 cm