Stig Claesson färglitografier
2017-04-14
455080
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
STIG CLAESSON, Slas (1928-2008): (3) Stockholmsbilder och får, signerade och daterade -76 samt 77, färglitografier, numrerade, ca 44x55 samt 40x50 cm