Brittisk slaglåsrevolver
Klubbat för:
4 800 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
SLAGLÅSREVOLVER, brittisk, 1800-talets mitt, brittiska kontrollstämplar, graverad stomme, sexskottstrumma, överliggande hane, nätskuren kolv, längd 24,5 cm
Kuntoraportti
454982
Päivämäärä:
2017-09-24