Brittisk slaglåsrevolver
2017-09-24
454982
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SLAGLÅSREVOLVER, brittisk, 1800-talets mitt, brittiska kontrollstämplar, graverad stomme, sexskottstrumma, överliggande hane, nätskuren kolv, längd 24,5 cm