Garibaldi Lindberg blandteknik
2017-04-14
454963
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GARIBALDI LINDBERG (1863-1957): Bataljscen, signerad och daterad 1894, blandteknik, ca 65x89 cm
Pappersskada