Bordsfotogenlampa
2017-04-17
454927
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSFOTOGENLAMPA, tidigt 1900-tal, mässing och glas, kupa i frostat glas, höjd ca 90 cm
Nagg på kupan, smärre slitage