Johan Tirén oljemålning
2017-04-14
454913
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
JOHAN TIRÉN (1853-1911): Dödgrävaren, signerad och daterad J Tirén -82, olja på duk, ca 59x48 cm
Krackeleringar