Taklampa Orrefors
2017-04-14
454901
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CARL FAGERLUND, taklampa, skärm i gjutna glasdelar, Orrefors, 1960-tal, höjd ca 16, 47x22 cm
Bruksslitage