Blandteknik föreställande Robert Emmet
2017-04-14
454896
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BLANDTEKNIK, 1800-tal, föreställande Robert Emmet, ca 56x45 cm
Ytskador