Nakenstudie blyertsteckning
2017-04-14
454886
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Nakenstudie, monogramsignerad, blyerts, ca 56x39 cm
Fläckar