Gitt Gränsjö
2017-04-14
454885
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GITT GRÄNSJÖ, matta, röllakan, geometriskt mönster, signerad GG, ca 230x165 cm
Visst slitage