Karl Höglund färglitografi
2017-04-13
454868
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): Sommardansen, signerad Karl Höglund, 136/360, färglitografi, ca 59,5 x 41 cm.