Graham Dean oljemålning
2017-04-13
454851
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GRAHAM DEAN ( född 1951): "Skin Treatment 3", olja på duk, signerad och daterad 1979 a tergo, 22,5x16 cm