Nakenstudie blyertsteckning
2017-04-13
454845
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Nakenstudie, otydligt signerad, signerad 1902, blyerts, ca 60x45 cm
Ytskador