Falkenberg golvlampa
2017-04-13
454747
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FALKENBERG BELYSNING, golvlampa, 1900-talets mitt, fot i mässing, läderklädd stomme, etikettmärkt, märkt med nr 7073, höjd inkl. lampsockel ca 129 cm
Bruksslitage