Johan Ossian Andersson oljemålning
2017-04-13
454746
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Fiskbåtar till havs, signerad J. Ossian, olja på duk, ca 50x76 cm