Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi
2017-04-13
454711
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Storviggen, signerad Reuterswärd, numrerad 54/300, färglitografi, 50x80 cm