Joan Miro färglitografi
2017-04-13
454710
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): Komposition, osignerad, ur Litographe 151-152, färglitografi, 31,5x24,5 cm