Peder Duke färglitografi
2017-04-13
454708
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PEDER DUKE (1938-2003): Komposition, signerad och daterad Peder Duke 1991, 164/300, färglitografi, 33x37 cm