Joan Miro färglitografi
2017-04-13
454705
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): Komposition, osignerad, 1965, ur Derrière Le Miroir nr 151-152, färglitografi, ca 37x27 cm