Karl Mårtens färglitografi
2017-04-13
454682
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956): Gärdsmyg, signerad Karl Mårtens, pt, färglitografi, bladmått ca 45 x 31,5 cm