Ljusstakar empirestil
2017-04-13
454639
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSSTAKAR 1 par, brons, empirestil, 1800-tal, växtornamentik, höjd ca 25 cm
Slitage