Ljusstakar empirestil
2017-04-13
454638
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, empirestil, 1900-tal, förgylld och patinerad brons, höjd ca 26 cm
Slitage