Otte Sköld
2017-04-13
454623
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OTTE SKÖLD (1894-1958): Las Palmas, signerad Otte S, olja på pannå, ca 17 x 57 cm