Champagnestrutar omkring 1800-tal
2017-04-13
454600
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHAMPAGNESTRUTAR, omkring 1800, empire, glas, etsad dekor, höjd ca 19 cm
nedslipade, ,med smärre kantnagg samt fotnagg