Lars Gösta Lundberg
2017-04-30
454580
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LARS GÖSTA LUNDBERG (född 1938): Komposition, signerad och daterad LG Lundberg 1987, blandteknik, bladmått 54x36 cm