Bordsarmatur glas
2017-04-15
454507
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSARMATUR, 1960/70-tal, glasfot med mässingsdetaljer, skärm i textil, märkt Aneta 18381, höjd ca 75 cm
Visst slitage