Harald Sallberg etsning
2017-04-18
454482
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HARALD SALLBERG (1895-1963): Amédé Ozenfant, signerad Harald Sallberg, etsning, 31,7x24,5 cm