Lennart Jirlow färglitografi
2017-04-14
454445
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Siesta", signerad L Jirlow, 18/300, färglitografi, ca 40x50 cm